Click here for the order form. Schedule is posted below.
DAMIGELLA FIELD | STODDARD PARK | |||
Picture Time | Team | Picture Time | Team | |
7:45AM | 7:45AM | U10G Cordon | ||
7:45AM | 7:45AM | |||
8:00AM | Clinic 1 Dufault | 8:00AM | U8B 6 Neville | |
8:00AM | 8:00AM | U8B 8 Baribeau | ||
8:15AM | Clinic 2 Eppinger | 8:00AM | U10B 3 Giordano | |
8:15AM | 8:15AM | U10B 7 Greenberg | ||
8:30AM | Clinic 11 MacLeod | 8:15AM | U8B 9 Donlan | |
8:30AM | 8:15AM | U8B 10 Godfrey | ||
8:45AM | 8:30AM | U10B 4 O’Donnell | ||
8:45AM | Clinic 12 Kuchman | 8:30AM | U10B 8 Newlands | |
9:00AM | 8:30AM | U11/12G Frey/Beaudet | ||
9:00AM | U11G Glynn | |||
9:15AM | 9:00AM | |||
9:15AM | Clinic 3 Harris | 9:00AM | U8B 3 Fitzgerald | |
9:30AM | Clinic 4 Roberts | 9:00AM | U8B 11 Stott | |
9:30AM | 9:15AM | U11B Burke Bulldogs | ||
9:45AM | Clinic 5 Dietz | 9:15AM | U8B 12 Malvey | |
9:45AM | 9:15AM | U14G LCurto/Guccione | ||
10:00AM | 9:30AM | U12G Kaplan/Robinson | ||
10:00AM | Clinic 6 Beaudet | 9:30AM | U8B 13 Morrison-Logan | |
10:15AM | 9:30AM | U8B 14 Nunes | ||
10:15AM | 9:45AM | U10B 2 JRobinson | ||
10:30AM | 9:45AM | U10B 6 Maloney | ||
10:30AM | Clinic 7 Platt | 9:45AM | U8B 5 Brannigan | |
10:45AM | 10:00AM | U11B Piselli Panthers FC | ||
10:45AM | Clinic 8 JScaramella | 10:00AM | U11G Wolfgang Panthers | |
11:00AM | Clinic 9 Thompson | 10:15AM | ||
11:00AM | 10:30AM | U8B 2 AScaramella | ||
11:15AM | Clinic 10 DiGregorio | 10:30AM | U8B 4 Bulmer | |
11:15AM | 10:45AM | U8G 5 McDonald | ||
11:30AM | 10:45AM | U10B Capela Panthers FC | ||
11:30AM | 10:45AM | U8B 7 Moriarty | ||
12:00PM | 11:00AM | U10B 1 Benoff | ||
12:15PM | U14G Latifi | 11:00AM | ||
12:30PM | U11B Morelli Leedlelers | 11:00AM | U10B 5 Denehy/Ibbitson | |
11:15AM | ||||
11:15AM | U12G Capobianco Firebolts | |||
11:15AM | ||||
11:30AM | ||||
11:45AM | U10B Arnold Razors | |||
11:45AM | U8G 5 McDonald | |||
12:00PM | U8G 8 Malvey | |||
12:00PM | U14B Potemri Gunners | |||
12:00PM | U12B Fondo Panthers | |||
12:15PM | U8G 10 Douglas | |||
12:15PM | U14B Nelson United | |||
12:15PM | ||||
12:30PM | U10G 2 Bihuniak | |||
12:30PM | U10G 3 Reinstein | |||
12:30PM | U14G DCurto | |||
12:45PM | ||||
12:45PM | ||||
1:00PM | U8B 1 Robie | |||
1:00PM | ||||
1:15PM | U8G 1 Fitzpatrick | |||
1:15PM | U8G 2 Chestna | |||
1:15PM | U8G 3 Laingen | |||
1:30PM | U8G 4 McCarter | |||
1:30PM | U12B North Panthers FC | |||
1:30PM | U14B Devane Panthers | |||
1:45PM | U10G 1 Smith | |||
1:45PM | U10G 6 Neville | |||
2:00PM | U8G 11 Weidman | |||
2:00PM | U11G Drohan | |||
2:30PM | U8G 6 Fitzgerald | |||
2:30PM | U8G 7 O’Neil | |||
2:45PM | U8G 9 Roy | |||
2:45PM | U8G 12 Yanez | |||
3:00PM | U10G 4 Freeman | |||
3:00PM | U10G 5 Teehan Luisi | |||
3:00PM | U8G 9 Roy |